Near field communication je obecně známá pod zkratkou NFC.

NFC1

NFC slouží k bezdrátové komunikaci na krátkou vzdálenost, obvykle v rozsahu několika centimetrů. Nejčastější využití je ve vzájemné komunikaci aktivních zařízení (mobily, tablety, čtečky) s pasivními zařízeními RFID čipovými identifikátory. NFC Lze využít i ke komunikaci dvou aktivních zařízení pro výměnu dat.

 

Proč jsme zvolili technologii Near field communication známou pod zkratkou NFC?

Díky nástupu NFC a přítomnosti této technologie v cenově dostupných mobilních zařízeních, lze tyto zařízení použít jako čtecí terminály, či osobní identifikátory.

RFID je považován za nejpraktičtější způsob jak označit osobu, věc jednoznačným identifikátorem.

S NFC a aplikací online-data.cz získáváme ideální nástroj pro sběr dat o událostech a o aktivitách osob, nejen ve vnitřním, ale i ve venkovním prostoru. S internetovým připojením v mobilním zařízení, lze získaná data odesílat na online-data.cz servery. Data jsou online vyhodnocena a ukládána do databáze.

Po zabezpečeném přihlášením do administrace přes webový prohlížeč, můžete přistupovat k uloženým datům prostřednictvím internetu odkudkoliv na světe. V administraci lze sledované parametry zadávat a dále je zpracovávat.

NFC technologii aplikujeme pro zpracování dat v různých oborech, kde pomáhá ušetřit čas a hlavně rapidně snižuje náklady provozu oproti nesystémovým řešením evidence.

Neustále zkoumáme a implementujeme nová řešení pro modernizaci a zautomatizování procesů v mnoha oborech a odvětvích.

Pokud i vy hledáte jak ve Vašem podnikání ušetřit čas a tím i peníze, jste na správné adrese. Online-data.cz uvádí NFC do praxe.

Online-data.cz

Váš spolehlivý partner pro online sběr dat. Náš software vám umožní zefektivnit vaše řízení firmy Online v terénu ale i z kanceláře. Získejte přehled nad výkonností vaší firmy. Online-data.eu vytváří aplikace a software určený pro sběr dat právě teď v tento okamžik. Přívětivé uživatelské prostředí s důrazem na zefektivnění práce pro řídící pracovníky. 

 

Kontakty Czech

Online-data.cz
+420 777 23 66 23
 
Plzeňská 130/221
 
Praha, Česká republika
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.