Bezobslužná docházka

Automatický bezobslužný docházkový terminál je moderním řešením jak evidovat příchody a odchody Vašich zaměstnanců z pracoviště.

Evidence příchodů a odchodů bezobslužného docházkového terminálu automaticky detekuje první příchod a poslední odchod zaměstnance vstupem do prostoru výkonu zaměstnání.

Bezobslužná evidence příchodů a odchodů

Bezobslužná docházka

Zaměstnanec nemusí používat žádnou identifikační kartu jak je tomu zvykem v současných systémech. Naše řešení automaticky detekuje příchod a odchod evidované osoby v rámci pracovního dne.

Evidence příchodů a odchodů aniž by se osoba musela při průchodu zdržovat u nějakého detekčního zařízení (otisk prstu, 3D rozpoznání obličeje pohledem do kamery a podobné).

 

Bezobslužný docházkový terminál

K zaznamenávání přítomnosti není ani potřeba nějakých nákladných investic. Ve většině případech už potřebné zařízení má každý Váš zaměstnanec. Moderní služební telefon může v tomto případě sloužit jakožto identifikace zaměstnance a jeho příchodu / odchodu do zaměstnání. Pokud zaměstnanec projde určeným daným místem, je pořízen záznam o jeho přítomnosti a uložen na naše zabezpečené servery, kde je pomocí algoritmu vyhodnocováno zda se jedná o příchod nebo odchod. Následně jsou data o docházce Vašich zaměstnanců pro Vás přístupná v našem online systému, odkud s nimi po přihlášení můžete pracovat, nebo exportovat záznamy.

Online příchod a odchod bez přikládání ID karty

dochazka-bezobsluzna

Celé nastavení evidence příchodů a odchodů online systému je přístupné odkudkoli na světe přes internet. Můžete tak spravovat systém, přidávat nové zaměstnance, sledovat aktivitu kdykoli a odkudkoli je potřeba. Z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Pokud již tedy potřebné mobilní zařízení Vaši zaměstnanci vlastní, jediným nákladem jsou velmi výhodné měsíční poplatky podle počtu zakoupených licencí. V této ceně získáváte zpracování a bezpečné uchovávání dat, které jsou Vám přístupná dle potřeby.

 

Testování a demo.

V rámci demo přístupu si můžete zdarma vyzkoušet jak toto řešení funguje, aniž by jste museli cokoli platit nebo měli nějaké náklady. Je velice pravděpodobné, že veškeré potřebné zařízení již Vaše firma vlastí a používá.

Zaujala Vás tato moderní možnost automatického pořizování docházky? Rádi by jste podrobnější informace, nebo vyzkoušeli demo přístup?

Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám vyjdeme vstříc.

Online-data.cz

Váš spolehlivý partner pro online sběr dat. Náš software vám umožní zefektivnit vaše řízení firmy Online v terénu ale i z kanceláře. Získejte přehled nad výkonností vaší firmy. Online-data.eu vytváří aplikace a software určený pro sběr dat právě teď v tento okamžik. Přívětivé uživatelské prostředí s důrazem na zefektivnění práce pro řídící pracovníky. 

 

Kontakty Czech

Online-data.cz
+420 777 23 66 23
 
Plzeňská 130/221
 
Praha, Česká republika
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.