Kontrola docházky na stavbě.

Evidence docházky a přítomnosti na pracovišti s využitím NFC technologie pro STAVEBNÍ firmy a terénní pracovníky.

Modelová implementace a použití aplikace technologie NFC pro kontrolu docházky a přítomnosti pracovníků na stavbě. Aplikace je připravena pro kontrolu kmenových zaměstnanců tak i pro brigádníky. Lze v ní také evidovat vydané - vyfasované nářadí nebo pracovní pomůcky s přiřazením k jednotlivým pracovníkům. Dále také lze evidovat poplatky za ubytování nebo vydané lůžkoviny. Obchůzkový systém pro kontrolu kvalitní ostrahy na stavbě.

Naše aplikace je připravena pro kontrolu přítomnosti zaměstnanců v terénu.

Jednoduchá evidence dostatečného stavu zaměstnanců na stavbě.

V našem modelovém případě je zapotřebí pro hladký chod stavby minimálního počtu 20 pracovníků v 7 hodin a 30 pracovníků v 8:30.

Zodpovědná osoba v našem případě stavbyvedoucí má krom mnoha svých povinností zkontrolovat dostatečné množství pracovníků pro hladký chod stavby.

Je druhý den po výplatě a je potřeba zvýšená kontrola dostatečného počtu pracovníků pro plynulý chod stavby.

Stavbyvedoucí jednoduše zadá v administraci Online-data.eu počet potřebných pracovníků v tomto případě na 7:00 hodinu 20 pracovníků a na 8:30 je to 30 pracovníků.

Nebude-li v daný čas 7:00 na stavbě připraveno 20 pracovníků k práci je potřeba osobního zásahu ke kontrole stavbyvedoucím. Proto je zasílán email či SMS o nedosažení nastaveného počtu zaměstnanců na zvolený email či SMS stavbyvedoucího.

Je-li počet zaměstnanců větší v 7:00 než 20 není potřeba osobní zásah stavbyvedoucího proto není potřeba posílat email či SMS.

Toto je jeden z mnoha případů využití Aplikací Online-data.cz Další příklady zde

Variant podobných situací které je možno sledovat je mnoho. Vzhledem k počtu možných kombinací a algoritmů není možno popsat všechny. Případné dotazy je vhodné směřovat na email či tel. dotaz na 777 23 66 23 kde je možné použití či konkrétní situace konzultovat.

Oslovila li vás tato nebo i jiná varianta neváhejte nás kontaktovat. Náš tým vytváří aplikace pro různá odvětví a dokáže i na míru vašim požadavkům upravit či vytvořit vhodnou variantu pro váš obor či jednotlivé odvětví.

Online-data.cz

Váš spolehlivý partner pro online sběr dat. Náš software vám umožní zefektivnit vaše řízení firmy Online v terénu ale i z kanceláře. Získejte přehled nad výkonností vaší firmy. Online-data.eu vytváří aplikace a software určený pro sběr dat právě teď v tento okamžik. Přívětivé uživatelské prostředí s důrazem na zefektivnění práce pro řídící pracovníky. 

 

Kontakty Czech

Online-data.cz
+420 777 23 66 23
 
Plzeňská 130/221
 
Praha, Česká republika
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.